Kurz osobného rozvoja a produktivity

K

Najdôležitejším návykom pre dosiahnutie životného úspechu je posúvať sa každý deň o krok bližšie k svojim cieľom.

V každom človeku drieme ohromný potenciál, no len málokto ho vie prebudiť.

S týmto masterkurzom produktivity ovládnete rovnaký systém, akým sa mi podarilo vybudovať z jednoduchej myšlienky úspešný biznis s 15 000 zákazníkmi. Rovnako dobre sa dá použiť pre osobný aj profesionálny život.

Pozrite si môj príbeh v krátkom 5 minútovom videu:

Masterkurz produktivity sa skladá z troch častí:

  • budovanie sústredenosti,
  • zvyšovanie efektívnosti,
  • dosahovanie cieľov.

Ročný prístup do kurzu získate len za 49 eur:


Poviem vám pravdu o produktivite

Väčšina ľudí nasleduje rady, ktoré sú predurčené k neúspechu.

Stavím sa, že ste už sami skúšali uplatniť vo svojom živote rôzne rady o efektivite. Zrejme ste vyskúšali aj nejaké mobilné aplikácie pre vytváranie zoznamov úloh, kalendárov, poznámok… Ale v konečnom dôsledku vám to až tak veľmi nepomohlo.

Zvyšovanie produktivity a schopnosti dosahovať ciele nie je totiž založené na tom, čo robíte – ale aký charakter si budujete.

Ak chcete uspieť v práci, podnikaní či živote, nespoliehajte sa na žiadne zázračné metódy, ktoré sľubujú aj modré z neba za minimum námahy. Lepšie bude začať si budovať sústredený a produktívny charakter.

Preto tento kurz nie je žiadny zoznam všeobecných rád o produktívnosti. Je to systém, ktorý z vás urobí vysoko efektívnu osobnosť.

Stačí, keď budete sami sebou a týmto systémom zo seba dostanete to najlepšie.

Ja som pomocou neho vybudoval veľkú firmu, ktorá pomáha tisícom ľudí zlepšiť sa v cudzích jazykoch. Stal som sa človekom, ktorý má jasné ciele a vie, ako ich naplniť.

Ale nebolo to tak vždy…

Vlastne to bolo presne naopak. Už od mala som sa zvykol sám označovať za „lenivcov“. Vždy som robil všetko na poslednú chvíľu a mojím hlavným problémom bol nedostatok disciplíny a sústredenosti. Kto ma vtedy videl, odsúdil by ma k neúspechu – a mal by pravdu.

Včas som sa však spamätal. Napriek prekážkam, ktoré vytváral môj charakter, som sa postupne začal meniť, až sa zo mňa stal úspešný podnikateľ. A jediné, čo som k tomu potreboval, je správny systém produktivity.

Nestalo sa to zo dňa na deň. Keďže som vtedy od nikoho nemal k dispozícii konkrétny postup, išiel som na to pekne poporiadku. Učil som sa z vlastných chýb a postupne som zostavil efektívny plán, ktorým sa dá vybudovať produktívny charakter – a to nielen u mňa, ale aj u ľudí okolo mňa, ktorí žiadali o pomoc.

Preto už mám dôkaz, že týmto systémom to zvládne každý človek.

Prebieha vojna o vašu pozornosť

Mávate pocit, že čas plynie stále rýchlejšie ako kedysi?

Že nestíhate všetko, čo by ste chceli?

Že vaša trpezlivosť a sústredenosť je v poslednom čase oveľa plytšia?

Snáď ste proti tomu už aj skúsili bojovať:

  • pozerať videá v zrýchlenom tempe,
  • počas šoférovania začali počúvať podcasty,
  • viac komunikovať viac cez mobil ako osobne…

Nie je to len váš problém.

Svet sa mení a väčšina ľudí trpí týmito symptómami. Je to preto, že okolo nás sú stále sofistikovanejšie rozptýlenia, ktoré si vynucujú našu pozornosť.

Čo mám na mysli pod pojmom „rozptýlenia“?

Facebook, Instagram, YouTube, Netflix… A najmä telefón v našom vrecku, ktorý neustále sľubuje chvíľkové rozptýlenie, len aby po celý deň získaval našu pozornosť (počet odomknutí obrazovky telefónu dospelým človekom je 50 až 200 krát za deň ).

Najväčšie technologické spoločnosti sa špecializujú na získanie a udržanie vašej pozornosti poskytovaním obsahu, ktorý vám dáva pocit rýchlej odmeny. Obsahu, ktorý je psychologicky prispôsobený na čo najviac skrolovania a klikania.

Neverili by ste, ako hlboko pod kožu sa vám už dostali.

Tento kurz produktivity sa líši od bežných rád

Svet sa za posledné roky veľmi zmenil, a preto sú bežné metódy pre zvýšenie produktivity zastarané. Už nestačí len si zapísať zoznam úloh a plniť ich jednu po druhej. Garantujem vám, že tak sa ďaleko nedostanete.

Tento kurz je určený pre nový svet. Pre bláznivé digitálne prostredie, v ktorom všetci teraz žijeme. Uznáva skutočnosť, že sme neustále vyrušovaní a okrádaní o svoj drahocenný čas. Preto si zakladá na tom, aby ste si vybudovali vyrovnaný, pevný a produktívny charakter jednoduchým postupom.

Riešenie častých problémov s produktivitou

Syndróm plachtenia

Pracovať na svojich cieľoch chcete, ale vždy vyskočí niečo nové. Nová metóda, ktorá sľubuje ešte efektívnejšie chudnutie. Nový online kurz, ktorý vám má ukázať ešte lepší spôsob, ako žiť bez hraníc. Nová príležitosť, ktorá vyzerá ešte výhodnejšia ako tá, do ktorej ste zatiaľ investovali… Toto nikdy nekončí. Život vás odfúkne, kam sa mu zachce, ako plachetnicu na otvorenom mori. Tak do cieľa nedoplávete, akorát tak onedlho stroskotáte. Preto sa musíte stať mocným korábom, ktorého smer nezmení ani tá najväčšia fujavica.

Tento kurz vám poskytuje jednoduchý systém zvládnutia akýchkoľvek rozptýlení a naučí vás, ako si udržať pevný smer plavby k naplneniu vašich cieľov.

Syndróm absencie priorít

Každý vám povie, aké potrebné je stanoviť si priority a sústrediť sa len na to, čo je dôležité. Ako však zistíte, ktoré úlohy vás najviac posunú vpred? Každý deň prináša nové nepredvídané situácie a zrazu sa ako dôležité zdá úplne všetko. To sa predsa nedá zvládnuť, keď deň má iba 24 hodín.

Tento kurz vám ukáže, ako si vyjasniť myseľ a povedať „áno“ iba tým správnym veciam.

Syndróm rýchlej odmeny

Rozhodli ste sa byť produktívni a zamerať sa na svoju prácu, ale skôr než sa nazdáte, prsty vám brnčia nutkaním vziať telefón a skontrolovať Facebook či prečítať si ešte jednu krátku novinku. Ako dlho to vydržíte? Ako sa dá sústrediť a odrobiť si kvalitnú prácu?

Tento kurz prestaví jednoduchý systém, ako zabudnúť na všetky rozptýlenia a začať sa sústrediť na svoju prácu aj bez použitia sile vôle.

Syndróm neustálej vyťaženosti

Nie je to tak, že by ste nepracovali. Práveže naopak, stále niečo robíte, sedíte pri práci dlhé hodiny, niekedy aj nadčasy. Lenže na konci dňa aj napriek všetkej tej zaneprázdnenosti nie je vidieť jasný výsledok. Kde zase všetok ten čas utiekol?

Tento kurz vám pomôže pracovať menej, pretože budete pracovať kvalitne a iba na veciach, ktoré sa odrazia na konečnom výsledku. Na konci každého dňa budete mať dobrý pocit, že ste sa opäť o kus posunuli k svojim cieľom.

Syndróm prehnaných cieľov

Nie je dobré, keď si stanovíte ciele, a potom ich nedosiahnete. Napriek tomu samozvaní odborníci hovoria, aby ste si vytvárali ilúzie a míľniky, ktoré sú príliš vzdialené. Aký to však má dopad na vaše sebavedomie, keď sú ciele stále v nedohľadne? Postupne na ne zanevrete, pretože ani motivácia nie je večná.

Tento kurz vám pomôže ciele si správne nastaviť a vybudovať sebadôveru potrebnú na ich dosiahnutie. A čoskoro uvidíte, prečo je väčšina bežných rád o stanovovaní cieľov celkom nesprávna.

Syndróm vyhorenia

Ak sa snažíte naplniť svoj potenciál a idete naplno, určite ste už pocítili ten nepríjemný pocit vyhorenia. Z času na čas totiž príde moment, keď je toho príliš a vy sa nebudete vedieť nadýchnuť.

Tento kurz vám ukáže, ako predísť stresu a vyriešiť hektické, chaotické a nepríjemné situácie v pokoji a s čistou hlavou.

Ste pripravení stať sa vysoko produktívni?

Spoločne to zvládneme. Ak máte veľa problémov s produktivitou, ktoré vás neustále trápia, dám vám presný postup, ako ich vyriešiť. Ak máte svoje ciele, ktoré čakajú na naplnenie, získate silu a nástroje, ako ich dosiahnuť. Ak cítite, že váš potenciál ešte nie je naplno využitý, teraz je ten pravý čas začať na sebe pracovať.

Keď si kúpite tento kurz, získate prehľadné video lekcie, v ktorých vás prevediem krok za krokom na ceste k naplneniu vášho potenciálu.

Kurz prebieha online, čiže máte svoj používateľský účet, z ktorého budete mať prístup do všetkých videí, textov, odkazov a cvičných materiálov.

Záruka vrátenia peňazí

Ak kurz nesplní vaše očakávania, jednoducho pošlite e-mail so žiadosťou o vrátenie peňazí do 30-tich dní od zakúpenia a peniaze vám budú vrátené.